O firmě

POZOR NOVÉ!!! Nově zajišťujeme kompletní servis v oblasti reklamních a upomínkových předmětů. Zákazník jen sdělí své preference a již se nemusí o nic starat. zajistíme předměty, zpracujeme grafický návrh, který po zákazníkově odsouhlasení použijeme a dodáme potištěné předměty v expresním  čase. POZOR NOVÉ!!!

Keystar Technology, spol. s r.o. byla založená roku 1996 jako dodavatel klávesnic pro psací stroje Triumph-Adler. Když byly poté psací stroje nahrazeny novějšími technologiemi, naše firma se přeorientovala na klávesnice pro registrační pokladny. Našimi zákazníky jsou především zahraniční firmy z mnoha kontinentů.

Firma Keystar Technology disponuje moderními stroji pro tamponový tisk s otevřeným i uzavřeným systémem a je schopná nabídnout zákazníkům širokou škálu reklamního i technického potisku až do velikosti 300 mm × 150 mm.

Zaměstnanci firmy Keystar Technology, spol. s r.o. jsou vyškolené jemné mechaničky a patří ve svém oboru ke špičce. Firma Keystar Technology, spol. s r. o. je tudíž schopná nabídnout zákazníkům i veškeré práce spojené s jemnou montáží , i v kooperaci atd. a je schopna nabídnout vynikající poměr čas a kvalita / cena.